Nowoczesna diagnostyka

W Smile Center mogą Państwo wykonać wiele rodzajów zdjęć diagnostycznych.

W naszej klinice dysponujemy najnowocześniejszymi systemami radiowizjografii cyfrowej, dzięki którym w ciągu kilku sekund lekarz otrzymuje, na ekranie monitora, obraz (zdjęcie Rtg) o bardzo wysokiej jakości, znacznie wyższej niż przy zastosowaniu tradycyjnego radiogramu.

Jednocześnie dawka promieniowania Rtg jest w tym systemie wielokrotnie niższa niż przy wykonywaniu tradycyjnych zdjęć.

Posiadamy również kamery wewnątrzustne, które umożliwiają przedstawienie pacjentowi rzeczywistego stanu uzębienia przez wyświetlenie obrazu na monitorze. Dzięki temu w przystępny dla pacjenta sposób omawiamy stan jamy ustnej, ewentualne nieprawidłowości czy możliwości leczenia.

W Smile center korzystamy z pantomografu cyfrowego MYRAY HYPERION X9. Jest to najnowocześniejsze urządzenie diagnostyczne. Umożliwia  ono wykonywanie cyfrowych zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych na miejscu w trakcie wizyty. Pozwala to na szybką diagnozę w leczeniu implantologicznym, ortodontycznym i we wszystkich skomplikowanych przypadkach. 

 

 

 

Hyperion X9

W naszej klinice stomatologicznej wykorzystujemy Hyperion X9. To najnowszej generacji tomograf 3D z funkcją pantomografu i cefalostatem. Aparat podnosi do perfekcji jakość badań panoramicznych i cefalometrycznych.

Diagnostyka 3D

Diagnostyka 2D

Prezentacja