Strona Główna  /  Zakres usług  /  Implanty
Wszczepianiem implantów zajmujemy się od 1995 roku. Stosujemy wszystkie sprawdzone systemy implantologiczne dostępne na polskim rynku. Smile Center jest niezależny od producentów i dystrybutorów.

Posiadamy autoryzację wielu firm implantologicznych:
 
  • Straumann
  • MIS
  • AnyRidge
  • Nobel Biocare
  • Ankylos
  • Zimmer
  • Biomet 3i

Są to producenci o zasięgu ogólnoświatowym, dzięki czemu pacjenci, którzy w przyszłości będą wymagali kontroli lub pomocy, w każdym miejscu świata bez trudu znajdą autoryzowany gabinet. Ponadto firmy te prowadzą kosztowne badania nad ciągłym unowocześnianiem swoich produktów, przez co ich implanty stają się bardziej przyjazne dla lekarzy i pacjentów, zapewniając coraz lepszą estetykę i krótsze okresy osteointegracji, bezpieczeństwo i gwarancje.

Tak szeroka gama implantów pozwala nam zapewnić każdemu pacjentowi rozwiązanie jego problemu, uwzględniając indywidualne potrzeby i możliwości.
Dzięki implantom uzupełniamy wszystkie rodzaje braków zębowych- od pojedynczych aż do całkowitego bezzębia.


W przypadku zaników kostnych, które uniemożliwiają proste wszczepienie implantu stosujemy zabiegi przedimplantacyjne takie jak: sterowana regeneracja kości, rozszczepienie wyrostka zębodołowego, przeszczepy kości i tkanek miękkich, podniesienie dna zatoki szczękowej wszystkimi znanymi metodami, techniki osteotomowe.

Zabiegi nasze są oczywiście bezbolesne( zwykłe znieczulenie miejscowe jak do leczenia zęba), trwają około 1 godziny, często znacznie krócej.


Zabieg implantacji jest poprzedzony konsultacją, podczas której przygotowujemy indywidualny plan leczenia wraz z wyceną i odpowiadamy na wszystkie pytania naszych pacjentów. W przypadku implantów renomowanych firm udzielamy wieloletnich gwarancji.

Dają możliwość najbardziej naturalnego odtworzenia funkcji żucia i estetyki- bez uszkadzania sąsiednich zębów(szlifowanie), brzydkich klamer.

Pozwalają rozmawiać, uśmiechać się i jeść komfortowo.

Zapobiegają zmianom rysów twarzy i powstawaniu zmarszczek.

Implant i jego odbudowa protetyczna są rozwiązaniem długoterminowym, zazwyczaj na całe życie.