Strona Główna  /  Zakres usług  /  Innowacyjna metoda wybielania

Innowacyjna metoda wybielania

ZAPRASZAMY NA ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW INNOWACYJNĄ METODĄ FIRMY PREVDENT - ODWRAŻLIWIANIE ZĘBÓW I ODBUDOWA SZKLIWA WRAZ Z ICH WYBIELANIEM!

Czy procedura jest bezpieczna?

Tak, jest to procedura bezpieczna. Innowacyjność tej metody polega na tym, że zęby nie tylko ulegają wybieleniu ( tak jak podczas stosowania tradycyjnych metod ) ale również odbudowywane jest ich szkliwo. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głównym z nich jest nano-hydroksyapatyt , będący głównym budulcem szkliwa: ok.97%.

Jak długo zęby pozostaną białe?

Efekt utrzymuje się od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny jest od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych.

Co po zabiegu?

 

Procedura firmy Prevdent jest niemalże bezbolesna. W odróżnieniu od dotychczasowych metod wybielania( po których biała dieta obowiązuje nawet do 14 dni) ) po zastosowaniu tej metody zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwniki tylko do 24 godzin.

Czy jest to zabieg bolesny?

Jest to zabieg niemalże bezbolesny. Tylko w przypadkach powiększonej wrażliwości przed zabiegiem, może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po ( do 24 godzin ). Dzięki temu metoda jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydrokyapatyt zawarty w żelu docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.